Létáme i vrtulníkem...

IMAG0307Balonové létání

Nabízené služby:

Čím se odlišujeme:

Doba letu:·Průměrný let u naší společnosti většinou trvá více než 1 hodinu. Je to proto, že balon vybavujeme větší zásobou paliva. Získáváme tak nejen větší bezpečnost ale i prostor pro delší let i větší zážitek.

Stabilita balonu:·Díky své váze je balonový komplet stabilnější, klidnější a bezpečnější, méně se projevují větrné poryvy.

Dostatek místa v balonu:·Při běžném letu mají pasažéři více místa. Koš je rozdělený do pěcti sekcí a jednotlivé skupinky pasažérů mohou být v samostatné kóji, bez pilota a láhví. Navíc málokdy létáme plně vytíženi.

Informace během letu: Často s námi jezdí stevardka, která se vám bude věnovat po celou dobu letu. Jejím úkolem je zodpovídat všechny dotazy a starat se o vaši maximální spokojenost. Pokud budete mít zájem, dozvíte se otevřeně vše o balonovém létání.

Nápoje pro zákazníky: Výběr nealkoholických nápojů po dobu letu jsou u nás samozřejmostí.

Certifikát a šampaňské: Po úspěšném přistání vám rozdáme jmenovité pamětní certifikáty jako doklad, že jste vstoupili do klubu vzduchoplavců. Také si připijeme sektem na zdárné absolvování letu.

Odvoz zpět: Po přípitku· vás odvezeme na místo startu nebo do vnitřní Prahy dvěma velkými teréními vozy Land Rover Defender. Samotná jízda je pro řadu klientů také zážitkem.

/
JoomSpirit