Létáme i vrtulníkem...

Záruky

U nás máte jistotu, že:

 

Poletíte bezpečně
Naši profesionální piloti létají oproti mnoha leteckým fandům a pohodářům mnohem častěji. Buďte ubezpečeni, že by Vás nikdy nevzali do prostředí kde by nebyla 100% jistota klidného a bezpečného letu.

Letenka nepropadne
Letenky u nás propadají vyjímečně. Pokud nastane souběh dvou faktorů - aktivní zájem klienta o let a nemožnost předložit z naší strany dostatečnou nabídku letů  (dík nepřízni počasí a pod) letenka u nás nikdy nepropadne, vždy ji v tomto případě po dohodě prodloužíme.

Technika nám nezapadá
Během 4 let našeho provozu jsme měli mnoho problémů s pohybem vozů v nezpevněném terénu. Z tohoto důvodu jsme nakonec museli pořídit dva velké teréní vozy - Defender, z nichž jeden má silný naviják. 
Dva vozy současně zapadají naprosto vyjímečně. Máme téměř 100% jistotu že jeden druhý vždycky vytáhne a my vyjedeme z každého pole či mokřiny. Máme tak možnost Vás i balon plynule odvézt zpět a také soupravu včas dopravit na místo dalšího startu.

Můžete si vybrat z širší nabídky letů
Díky větší „průchodnosti“ klientů se nám daří naplnit koš i pro atypické lety z více lokalit.

Více místa v koši
mimo víkendové špičky létáme často poloprázdní, a tak je u nás poměr plochy na pasažera poněkud příznivější

Vaše finance nebudou zneužity
Česká vzduchoplavecká s.r.o. vznikla dík finančnímu krytí svojí sesterské společnosti Radius, s.r.o. (IČ 62579657). Ta na trhu pracuje stabilně přes 20 let, její dnešní roční obrat se pohybuje kolem 150 mil. Kč a má vzrůstající tendenci. Obě společnosti mají stejné majitele a vzniká tak určitá garance že nezkrachujeme, nedostaneme se do konkurzu či s Vašimi financemi nezanikneme.

Let balonem - úvodní strana

/
JoomSpirit