Let vrtulníkem

Let vrtulníkem

Let vrtulníkem z letiště v Praze Letňanech

Vyzkoušejte naši novinku - poleťte s námi čtyřmístným vrtulníkem Robinson R44 Raven II

LET VRTULNÍKEM NAD PRAHOU

Jako novinku vám nabízíme let vrtulníkem Robinson R44 pro 4 osoby.

Robinson R44 bude na chvíli vaším průvodcem při tomto vyhlídkovém letu. Průvodcem, který vás vezme na některou z pečlivě připravených tras, abyste se ocitnuli nad střechami domů, třpytící se hladinou přehrad, úchvatných hradeb středověkých tvrzí i klikatícím se toku řeky Vltavy.

Pokud již máte zakoupenou letenku na let balonem, můžete ji vyměnit za 30 minutový let vrtulníkem. Pokud se Vám zalíbí některý jiný let, stačí rozdíl v ceně doplatit. 

Nabídku letů si můžete prohlédnout na našich stránkách www.let-vrtulnikem.cz 

Lety vrtulníkem jsou realizovány na několika pečlivě připravených trasách tak, abyste během letu viděli to nejkrásnější z okolí. Můžete se zúčastnit vyhlídkového letu v délce 30, 60 nebo 90 minut. Všechny trasy jsou k vidění zde na našich stránkách let-vrtulnikem.cz.

 

TERMÍNY LETU: 

Po zakoupení letenky vám začnou chodit SMS s nabídkami letu. Pokud tedy bude vhodné počasí, přijde vám 2-3 dny předem SMS s nabídkou letu. V případě, že vám termín vyhovuje, stačí nás kontaktovat a my vám zarezervujeme místo ve vrtulníku. Před letem obdržíte informace o organizaci a místu, kde se před letem sejdeme.

Robinson R44 Raven

 

/
JoomSpirit